Komentowana treść: IntuitionBase - nowy artykuł
[#1] Re: IntuitionBase - nowy artykuł
To Ałan też się psuje?
[#2] Re: IntuitionBase - nowy artykuł
Z tego co widzę,oprócz naprawy koleś pokusił się o OC do 1133Mhz.
[#3] Re: IntuitionBase - nowy artykuł

@waldiamiga, post #2

Już mnie rączki świerzbią żeby łapnąć za lutownicę i coś polutować w Pegazie aby też do tylu podciągnąć (w BlizzardziePPC nie bałem się kombinować z mnożnikami). Jest tylko jeden problem co lutować aby pojechało szybciej. Może ktoś wie?
[#4] Re: IntuitionBase - nowy artykuł

@Arbuz, post #3

no ale po co? za wolno chodzi?
[#5] Re: IntuitionBase - nowy artykuł

@waldiamiga, post #2

Zaraz,zaraz...Z tego co wiem A1 XE ma procka G4 7455 @933Mhz,które z jakiś tam powodów chodzi na 800Mhz (nieważne jakich :) a gość pisze coś o G4 7457 - czyżby wymieniał procesor ??
[#6] Re: IntuitionBase - nowy artykuł

@waldiamiga, post #5

A co miał stary wylutować i przylutować? Założył nowszą szybszą wersję.
[#7] Re: IntuitionBase - nowy artykuł

@wali7, post #4

Bo lubię jak jest najszybciej, najlepiej. A co w tym złego że chcę mieć jeszcze szybciej? To taki spadek po podkręcaniu AMI
[#8] Re: IntuitionBase - nowy artykuł

@Arbuz, post #7

hmmm, jest takie powiedzenie, że lepsze jest wrogiem dobrego... nie chciałbym upichcić sobie w Pegu 7447 G4, tym bardziej, że soft obciąża go w porywach do 20-30% (pomijając Stellarium, ale tu nie trzba szybszego proca, tylko lepsze gfx by sie przydało), więc różnicy w działaniu nie byłoby żadnej (chyba że bawisz się dnetem)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem